נמצאו 6 חוגים
Slideshow img      1
למעוניינות/ים! עומד להיפתח חוג מגזרות נייר בצבע ברמת גן. החוג מונה 8 מפגשים בני שעתיים כל אחד ומועבר ע"י מורה מוסמכת לאומנות בוגרת בצלאל. מחיר 950 ש"ח כולל חומרים.
רמת גן
ה
Slideshow img       2
התמחותי היא בהנחיית תהליכי יצירה, ביצירת מרחב בו יכולים תלמידי להביא לידי ביטוי את היצירתיות, הדמיון, הרעיונות והתעוזה שלהם.
גבעתיים
ההסתדרות 7
Slideshow img 310320152333
תכינו סדינים לבנים וחולצות טי שירט כותנה, הצבעים מחכים לך כאן . נלמד את הקיפולים המיוחדים ושיטות צביעה מיוחדות, מה עושה ספירלה מדויקת וצבעונית ומהפנטת, והמשולשים שנכנסים אחד בתוך השני לקומבינציות מדהימות.
פרדס חנה-כרכור
רח' המושב 44 כרכור 44
Slideshow img logo big rgb
סדנאות וכיתות אמנן בטכניקת בטיק (ציור על בד) בהדרכת אמנית אירנה סורוצ'נסקי. תלמידים המשתתפים בכיתת אמנן (מאסט קלאס) יכלו להכיר את היסודות של טכניקת בטיק קר, לעצב את צעיף לפי רצונם וליצור פריט יפה ומיוחד במינו. בטכניקת בטיק קר בדרך כלל משתמשים במשי, בד מלא חיים, קל ואופנתי.
ראשון לציון
ז'בוטינסקי 16
Slideshow img
חוגי יצירה רב-תחומית לילדים ( כיתות ד-ו) ולבני נוער (כיתות ז-ט) בשילוב תרגול של מדיטציה. מיועד לילדים ונוער סקרנים, מעזים שמחפשים מסגרת מעשירה ומאתגרת בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה. המנחה היא אדריכלית ומורה לאומנות ואדריכלות בעלת ניסיון רב שנים המברכת על דיאלוג עם הילד.
תל אביב
גני צהלה
חוג המיועד לילדים בגילאי 5-7 , החוג עוסק גם ביצירות מחומרי מיחזור וגם מצבעי אקרילק, גבס, דס וחומרים רבים נוספים. בכל פגישת חוג הילדים יצרו הילדים מהחומר שבו נעבוד יצירות שונות פרי דמיונם. החוג מחזק את המוטוריקה עדינה של הילד, ואת ההתנסות בעבודה עם חומרים שונים באוירה ביתית.
פתח תיקווה
ארלוזורוב

מוצרים נבחרים

Show   1
Show   1
Show   12
Show   12