קבוצת שחייה לפעוטות

  • Slideshow img baby swimming 2
  • Slideshow img baby swimming 1
  • Slideshow img baby swimming 3

תיאור קצר

בריכת השחייה לתינוקות בנתניה, ייעודית לשחיית פעוטות וממוקמות 400 מטר מהים. שיעורי השחייה לפעוטות בנתניה, יתקיימו לאורך כל השבוע בבריכה מחוממת של 33-34 מעלות ויועברו על יד מדריכי שחיית פעוטות של עולם המים.

פרטי החוג
מתאים ל: פעוטות
אתר החוג: click here

על החוג

מתחילה מגיל שלושה חודשים ועד גיל ארבע שנים. השחייה עם התינוקות וכל הפעילות מתבצעת במים יחד עם ההורים. הטמפרטורה החמה והאווירה הנעימה תורמים להתפתחות התינוק ומחזקים את הקשר עם ההורה. הילד לומד לאהוב את המים ולהרגיש בהם בסביבה טבעית. התרגילים והמשחקים המגוונים עוזרים לחיזוק הגוף, שיפור שיווי המשקל, קואורדינציה, מערכת הנשימה והביטחון העצמי של התינוק. בעולם המים, הבריכה פתוחה בכל ימות השנה, היא מחוממת ומותאמת במיוחד עבור מגוון הצרכים של הילדים.

אז מה עושים בשחיית פעוטות ומתי כבר שוחים פרפר?

חודש ראשון בשחיית פעוטות הוא חודש הסתגלות. התינוקות מסתגלים למדריך, לבריכה, לאווירה, למשחקים ולשירים. לאחר חודש פחות או יותר, מתחיל שלב הצלילות או ליתר דיוק הכנסת הפנים למים. לאחר תקופת ההסתגלות, ממשיכים לעבוד על חיזוק השרירים, הקואורדינציה, שיווי משקל, נשימה והבטחון העצמי של הילדים וכל זאת מלווה בשירים, הרבה משחקים ואין סוף אהבה.

עד גיל שנתיים מכינים את הילד לשלב האמיתי, שלב השחייה. עד אז, אנו מתאמנים על עיגולים בידיים ובעיטות ברגליים. הילדים מצליחים לשחות 1-5 מטרים מתחת למים ללא הרמת הראש. בגיל שלוש, הילדים מתאמנים עם סנפירים ועובדים חזק מאוד על חיזוק חגורת הכתפיים, על מנת להצליח להרים את הראש מעל המים ולנשום. בגיל שלוש עד ארבע, לומדים שחיית חזה באופן מלא (ידיים ורגליים) כמו שאנו המבוגרים יודעים לשחות!

לגבי שחיית הפרפר, ילדים שמתמידים פעם בשבוע עד גיל 4, 5, שוחים את כל ארבעת הסגנונות. מדהים, לא?

המדריכים

כל מדריכי עולם המים הם בוגרי וינגייט, מדריכי שחיה לכל הגילאים, עם נסיון רב.
מדריכי שחית הפעוטות, בנוסף להכשרה הרגילה המקצועית, הם בעלי גישה מיוחדת לטיפול בגיל הרך. המדריכים הם אבני היסוד של עולם המים. האהבה הרבה לעבודה עם תינוקות במים ביחד עם המקצועיות שלהם ושל העסק והנסיון הרב בעבר, הם הדברים שמאפיינים אותנו ומייחדים אותנו משאר המקומות.

על בריכת השחייה

שחיית פעוטות נערכת בבריכה מיוחדת ומתאימה לצרכים של הפעוטות והטיפולים השונים, מערכת בקרה ממוחשבת ומתוחכמת דואגת לבקר ולפקח בכל שניה ביממה על רמת התחזוקה של הבריכה ומוסיפה אוטומטית את כל התוספים הנדרשים לפי תקנות משרד הבריאות.

טמפרטורת המים היא 33 מעלות (בהשוואה לבריכה רגילה בה הטמפרטורה היא כ- 28 מע') ביחד עם סירקולציה גבוהה מאד וכמות כלור נמוכה, היא הופכת לבריכה בטוחה ביותר לשחיה בה עם ובלי הפעוטות.

בבריכה עצמה ישנן מקלחות, תאי הלבשה ופינות החתלה לתינוקות. אין בעיית חניה במקום והיא בחינם לכל לקוחות עולם המים

מספר טלפון
074-7188999
 info@swimming.co.il
שולמית 2, נתניה