יוגה עם דובי בקבוצת שילר

בהדרכת דובי וולפסון

  • Slideshow img yoga duo april 2016 02
  • Slideshow img good dead day march 2016 06
  • Slideshow img good dead day march 2016 03
  • Slideshow img good dead day march 2016 01
  • Slideshow img yoga yam silvi july 2016 14

תיאור קצר

השיעור מאופיין בגיוון רב, באווירה נעימה, בהקפדה על קבוצות קטנות, בהן כל מתרגל מקבל יחס אישי המותאם לרמתו וצרכיו. בתירגול משולבים אסאנות (תנוחות), נשימה, מדיטציה ואלמנטים נוספים ליצירת תהליך מאוזן ואופטימלי. מוזמנים לשיעור ניסיון ללא תשלום!

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות
אתר החוג: www.dubyoga.co.il
פייסבוק: click here

על החוג

אני מורה בעל למעלה משבע שנות ניסיון בתחום הוראת היוגה. בוגר קורס המורים של נירה יורב, וחבר בארגון מורי היוגה. אני מלמד בשיטת סטווה יוגה, המשלבת תרגול תנוחות (אסאנות) תרגילי נשימה (פראניימה) ומדיטציה.
שיעור היוגה הינו תרגול בהנחייתו של מורה הבקיא בעקרונותיה. שיעור סטנדרטי אורך שעה וחצי, ולרוב נפתח בחימום, במהלכו תרגול אסנות (תנוחות), פראנייאמה (נשימות) ומדיטציה ומסתיים בשוואסנה (הרפייה). בשיעורי היוגה שלי, השילוב של כל האלמנטים המוזכרים לוקח את היוגה הרבה מעבר לתירגול הפיזי

העקרונות המלווים את תרגול היוגה:
דיוק התנוחה- העדר דיוק נובע מחוסר ניסיון, פציעה או א-סימטריה של הגוף. תרגול לא מדויק מחמיר בעיות רפואיות וגורם יותר נזק מתועלת. בשיעור, המורה מנחה ומתקן את תלמידיו, וכך מונע תרגול מוטעה. לכן מומלץ לתרגל בשיעור, ולא לתרגל באופן עצמאי בלי עין פקוחה של מורה.
נינוחות בתנוחה- אחד מעקרונות היוגה הוא העדר מאמץ. במהלך התרגול על התלמיד להיות רגוע ומחובר לגופו, על מעלותיו ומגבלותיו ולהימנע משחיקה של הגוף במאמץ פיזי קיצוני. השקעת האנרגיה מתבטאת בריכוז ולא בהפעלת כוח.
תרגול שקט- גם בתרגול קבוצתי, העבודה היא פרטנית ופנימית. על סביבת הלימוד להיות מרגיעה ושלווה ולאפשר חיבור עמוק של התלמיד עם גופו, תודעתו ונפשו. ישנה חשיבות רבה לסביבה נטולת תחרותיות ומלאה בפרגון וכבוד הדדי.
תרגול נכון של אמנות היוגה משפר את היציבה, הכוח והגמישות של הגוף, וכן את יכולת הריכוז וכושר ההתמדה של התלמיד בכל אספקט בחייו.

מספר טלפון
0506241562
972506241562
דובי וולפסון  wolfsons@gmail.com
קבוצת שילר , רחובות