אומנות לחימה מודרנית בחולון - התנועה הספונטנית

בהדרכת ליאור

  • Slideshow img dan 0696
  • Slideshow img dan 0427
  • Slideshow img 14
  • Slideshow img 15
  • Slideshow img 12

תיאור קצר

התנועה הספונטנית - אומנות לחימה לפיתוח כושר גופני גבוה ויכולות הגנה עצמית המותאמות למציאות הישראלית - מזמינה אתכם לאימון ניסיון בבית הספר של השיטה בחולון.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות
אתר החוג: www.wuwei.co.il

על החוג

האימונים בשיטה כוללים לימוד יסודי ומעמיק של יכולות תנועה וחיזוק הגוף והנפש. עבודת ידיים, רגליים, טווח קרוב ורחוב, התמודדות מול כלי נשק, הטלות, בריחים, תפיסות, התמודדות עם חניקות ואף קרבות כולם חלק ממערך הלימוד המגוון והמאתגר. האימונים שואפים לתת לכל מתאמן ומתאמנת כלים ללמוד כיצד לפתח את עצמם בצורה יעילה, נכונה, בטוחה, וכנה - וכן להקנות יכולות אמיתיות להגנה עצמית שעומדות במבחני המציאות ומבוססות על ידע מדעי עדכני.

האימונים מתאימים לנוער ולבוגרים השואפים לגלות את היכולות הטמועות בהם, ללמוד כיצד ללמוד, לפתח את נקודות החולשה ולשמר את נקודות החוזק, ולהתמודד עם אתגרים חדשים!
* הגיל המינימאלי לאימונים הינו 13.

אודות השיטה:
אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית" (Wu Wei Gung Fu) נוסדה ע"י אחד מתלמידיו הראשונים של ברוס לי בארצות הברית וכיום ראשות השיטה מצויה בישראל. השיטה פועלת בארץ משנת 1986, ולה סניפים בערים רבות.

בית הספר של השיטה בחולון פועל בניהולו של לו-סי ליאור ורדי, מנהל "אנרייזינג - אימונים ובריאות", מתאמן בשיטה משנת 2004 ובעל חגורה שחורה. בעל ניסיון בהדרכת קבוצות ופרטיים, מדריך מוסמך מטעם מכון "וינגייט" להדרכת אומנות הלחימה, כושר גופני ובריאות, ותלמידו של ראש השיטה העולמי סי-ג'ו אייל קורן.

ימים ושעות פעילות:
קבוצת המתחילים פועלת בימי ראשון ורביעי משעה 20:00 עד 21:30.
לתיאום אימון ניסיון חינם התקשרו - 050-8769917, ליאור
או שלחו מייל - Enrising.TAH@gmail.com

מספר טלפון
0508769917
ליאור  office@enrising.co.il
חזית חמש 2, חולון