מדיטציה ודמיון מודרך

בהדרכת אולי

  • Slideshow img

תיאור קצר

באמצעות מדיטציה ודמיון המודרך, נלמד לשנות תהליכים פיזיים המתחוללים בגוף ע"י שינוי דפוסי חשיבה. כמו כן נלמד כיצד להתמודד עם מצבים ריגשיים, כגון: מתח, כעס, וחרדות מסוגים שונים.
דמיון מודרך יכול לשמש כלי עזר נוסף למטפלים במגוון נושאים מתחום הרפואה האלטרנטיבית.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות, ילדים, ילדות, גיל הזהב
אתר החוג: http://www.olisti.co.il/

על החוג

מהו תהליך מדיטציה ודמיון מודרך?
דמיון הוא סוג של מחשבה שמפעילה את כל החושים. כאשר אנו מדמיינים דבר מה, אנו מרגישים זאת בכל בגוף. כל מחשבה יוצרת אצלנו דימוי כלשהו ואנו מתחברים לדימוי מתוך תפיסות העולם שלנו ומתוך חויות החיים וההתנסויות האישיות. ניתן להתחבר לדימוי ברמה של תמונה בלבד (זיכרון של סיטואציה, מקום שהיינו, אנשים מסויימים שפגשנו), וניתן להתחבר גם ברמה עמוקה יותר (זיכרון חווייתי של ממש), ולהיכנס לתחושה עמוקה כאילו אנו חווים זאת שוב פיזית ורגשית. ברגע הזה חשובה מאוד המיומנות והמקצועיות של המטפל משום שהמטופל/מתאמן עשויים להגיע לרמה גבוהה של הצפה רגשית.

מה קורה לנו בזמן כניסה לתהליך של דמיון המודרך באמצעות מדיטציה?
במצב של ערות ודריכות – המוח שולח גלים חשמליים לאברי הגוף בקצב של 14 - 21 פולסים בשניה. במצב זה כל החושים שלנו פועלים החוצה - אנו רואים, שומעים, ממששים, טועמים, מריחים.
במצב של הרפיה ורוגע – המוח שולח בין 7-14 פולסים חשמליים בשניה. במצב זה כל החושים מופנים פנימה אל תוך עצמנו ואנו קשובים ופועלים מתוך התת מודע. אנחנו רואים תמונות, חווים תחושות שונות. במצב הזה אנו חושפים את הפער בין המודע לתת מודע ומתגלה באם קיים חוסר ההתאמה בין מה שמתרחש בתוכנו לבין מה שנדמה לנו שקורה במציאות.

מה ניתן להשיג על-ידי שימוש בדמיון מודרך ומדיטציה?
שינוי תהליכים פיזיים המתחוללים בגוף.
שינוי דפוסי חשיבה.
התמודדות עם מצבים רגשיים כגון: מתח, כעס, חרדות ופחדים.
יצירת מציאות יומיומית רצויה.

מספר טלפון
0522719857
אולי  olisti7@gmail.com
שדרות ירושלים 77, באר שבע