פרחי באך

בהדרכת אולי

  • Slideshow img

תיאור קצר

קורסים בשני שלבים א+ב באופן פרטני / בקבוצות
לימוד אבחון וטיפול בתמציות פרחי באך, בראיה הולסטית
במהלך הקורס נלמד לגעת ברבדי התודעה ובכך נגיע גם לשורש הבעיה ולא רק לסימפטום. הקורס מתאים לאנשים ללא רקע קודם המעוניינים להתמחות בנושא ולהכירו
ולמטפלים ככלי נוסף לאבחון וטיפול

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, גיל הזהב
אתר החוג: http://www.olisti.co.il/

על החוג

מהי שיטת הטיפול בפרחי באך?
פרחי באך הינה שיטת טיפול הוליסטית המבוססת על אבחון וטיפול, תוך ראייה כוללת של גוף, נפש ושכל. השיטה פותחה על ידי ד"ר אדוארד באך (1886 – 1936), רופא, חוקר והומיאופת. ד"ר באך האמין שלמצב הנפשי תפקיד חשוב בשמירת הבריאות הפיזית של האדם, ובתהליך החלמתו. הוא מצא את הקשר בין אישיות האדם לבין יכולת ההתמודדות שלו עם מחלה.
תמציות פרחי באך מובילות לריפוי עצמי בכך שהן מטהרות את האדם מגורמים רגשיים שליליים המשפיעים לרעה על בריאותו. התמציות עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה, פחד, דיכאון, כעס והימנעות, דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות.

מקור: ויקיפדיה

כיצד עובדות התמציות?
כל אחת מ- 38 התמציות עובדת על תדר אנרגטי מסוים הזהה לתכונה מסוימת שלנו. כאשר תכונה מסוימת יוצרת חוסר איזון לקיחת התמצית מחזירה אותה למצב המאוזן. התמציות יוצרות הצפה של התכונה לה אנו זקוקים. כלומר, אנו מעצימים את התכונה לה אנו זקוקים ולא מדכאים את התכונה המעכבת. התמציות גורמות להעלאת המודעות של הנושא הבעייתי, ואז קל יותר להתגבר על בעיה מוכרת ומובנת.

כיצד מתבצע הטיפול?
פגישת הכרות וזיהוי משותף של דפוסי התנהגות וחשיבה מעכבים.
אבחון וטיפול על-ידי הכנת תרכובת תמציות פרחי באך.
שילוב אימון אישי ומתן כלים ומיומנויות חדשות למטופל במטרה להתקדם.

מספר טלפון
0522719857
אולי  olisti7@gmail.com
שדרות ירושלים 77, באר שבע