סדנת אימון אישי משולב

בהדרכת אולי

  • Slideshow img

תיאור קצר

סדנת אימון אישי משולב היא סדנה לימודית בעלת אופי חוויתי. בסדנה תרכוש את הכלים הבסיסיים שיאפשרו לך לחולל שינויים בחייך ולצמצם את הפער בין המצוי - מי שאת/ה היום, לבין הרצוי - מי שאת/ה רוצה להיות בעתיד. את/ה תלמד/י לנוע קדימה ולהעצים את עצמך. ןליצור מסגרת המאפשרת יצירת שינויים בחייך

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות, גיל הזהב
אתר החוג: http://www.olisti.co.il/

על החוג

מהו אימון אישי (Coaching) ?
אימון הוא בניית תהליך משותף שלי עם המתאמן אל מול יעד מוגדר ומדיד בפרק זמן קצר. האימון האישי הינו תהליך בו אני מלמדת את המתאמן כיצד לזהות את הקשר בין דפוסי חשיבה והתנהגות שלו, לבין מצבים המעכבים השגת יעדים ומטרות בחייו. במהלך הפגישות רוכש המתאמן כלים ומיומנויות שמטרתן קידומו לעבר היעד. התהליך הינו הדרגתי ומובנה ודורש שיתוף פעולה מלא ומחויבות של שנינו.

מהו אימון בשיטת 'אוליסטי'?
האימון בשיטת 'אוליסטי' הוא תהליך שפיתחתי במהלך עבודתי והוא כולל שילוב של אלמנטים הלקוחים מן העולם האלטרנטיבי, הכוללים בין היתר: דמיון מודרך, פרחי באך, תקשור ועבודה אנרגטית. ה"שילוב" בא להעצים ולקצר את התהליך והתוצאות מדברות בעד עצמן.

למי מיועד האימון בשיטת 'אוליסטי'?
האימון מיועד לכל אדם המעוניין לבצע שינוי אמיתי ומשמעותי, על מנת לשפר ולשדרג את איכות חייו והרגליו. האימון מקיף את רוב תחומי החיים: זוגיות, משפחה, קריירה, לימודים, פנאי ועוד.

כיצד מתבצע האימון ?
התהליך מלווה בהקשבה מלאה שלי, ללא שיפוטיות ואמונה מלאה שאתם מסוגלים להשיג כל מה שתרצו. אני כמאמנת ומטפלת אעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה על-ידי הקניית כלים, שבאמצעותם תוכלו לחולל שינויים בחייכם ולצמצם את הפער בין המצוי (אתם היום), לבין הרצוי (אתם מחר). כך תלמדו לנוע קדימה ולהעצים את עצמכם.
יחד ניצור מסגרת המאפשרת יצירת שינויים, הגשמת יעדים אישיים בחיים ובמידה רבה גם התפתחות והעצמה אישית. תלמדו לזהות דפוסי התנהגות וחשיבה היוצרים קושי לקבל תוצאה רצויה, ולהמירם בעזרת גמישות מחשבתית בדפוסים מקדמים. בסופו של תהליך, באמצעות התחברות אל נקודות הכוח והעוצמה שלכם, תלמדו לחולל שינויים והתחדשות בכל אחד מתחומי החיים: משפחה, זוגיות, קריירה, לימודים, חברה ועסקים.

מספר טלפון
0522719857
אולי  olisti7@gmail.com
שדרות ירושלים 77, באר שבע