רייקי ודימיון מודרך בשיטת 'אוליסטי'

בהדרכת אולי

  • Slideshow img

תיאור קצר

רייקי ודמיון מודרך בשיטת 'אוליסטי' הינו שילוב מנצח בין שיטת הרייקי המסורתית ובין כלים אימוניים שהופכים את הלימוד לחווייה ייחודית ומרתקת.
הקורס כולל לימוד, חניכה,ותרגול, רייקי 1+2, ומסטר תוך שילוב דימיון המודרך, וכלים מתחום האימון האישי.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות, ילדים, ילדות, גיל הזהב
אתר החוג: http://www.olisti.co.il/

על החוג

שמי אולי, ואני יועצת ומאמנת אישית בשיטה הייחודית לי, שאותה אני מכנה "אוליסטי". את השיטה שלי פיתחתי על סמך 15 שנות ניסיון שצברתי בתחום האימון האישי.

שיטת אוליסטי היא למעשה תהליך ייחודי שפיתחתי על סמך ניסיוני בעבודה עם מטופליי. השיטה משלבת בין כלים תודעתיים (אימונים פרקטיים), לצד כלים הוליסטיים (כגון פרחי באך, רייקי ודמיון מודרך). השיטה מאפשרת לי לזהות את שורש הבעיה, ולצייד את הלקוחות שלי בכלים פרקטיים, שמצעידים אותם קדימה. השיטה שלי עומדת גם במרכז ההרצאות והסדנאות שאני מעבירה.

רייקי היא שיטת טיפול עתיקה, שהתגלתה בסוף המאה ה -19 על-ידי ד"ר מיקאו אוסואי ביפן. הרייקי הינה אנרגיה אוניברסלית, המטפלת והמאזנת את מרכזי האנרגיה בגוף. גדולתה של שיטת הרייקי הוא בפשטותה וביכולתה ליצור איזון פיזי, נפשי ומנטאלי. כל אדם, בכל גיל ובכל מצב יכול ללמוד ולהשתמש בה. הרייקי נלמדת ומועברת לתלמיד על-ידי מאסטר רייקי בלבד. יש לו את הידע והיכולת להעביר את החניכה בה רוכש התלמיד את יכולת הטיפול בעצמו ובאחרים .

דמיון הוא סוג של מחשבה שמפעילה את כל החושים. כאשר אנו מדמיינים דבר מה, אנו מרגישים זאת בכל בגוף. כל מחשבה יוצרת אצלנו דימוי כלשהו ואנו מתחברים לדימוי מתוך תפיסות העולם שלנו ומתוך חוויות החיים וההתנסויות האישיות. ניתן להתחבר לדימוי ברמה של תמונה בלבד (זכרון של סיטואציה, מקום שהיינו, אנשים מסוימים שפגשנו), וניתן להתחבר גם ברמה עמוקה יותר (זיכרון חווייתי של ממש), ולהיכנס לתחושה עמוקה כאילו אנו חווים זאת שוב פיזית ורגשית. ברגע הזה חשובה מאוד המיומנות והמקצועיות של המטפל משום שהמטופל/מתאמן עשויים להגיע לרמה גבוהה של הצפה רגשית.

השילוב כאמור, בין הרייקי, הדימיון המודרך והכלים התודעתיים הנו שילוב מנצח !!

מספר טלפון
0522719857
אולי  olisti7@gmail.com
שדרות ירושלים 77, באר שבע