קורסים של תפירה בחיפה

  • Slideshow img img 20140904 174138
  • Slideshow img overlock work
  • Slideshow img  mg 7219
  • Slideshow img img 20150525 170512
  • Slideshow img  mg 7220

תיאור קצר

הסטודיו שלנו מזמין אותך להתנסות במקצוע יצירתי ומרתק – עיצוב ותפירה! הקורסים שלנו יתנו לכם כלים מעשיים הנדרשים לתפירה עצמית: טכניקות, ידע ומיומנות, איתם תוכלו להמשיך ולעבוד בתחום.
הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות עד 5 אנשים, שעות בוקר / ערב, מפגשים פעם בשבוע.

פרטי החוג
מתאים ל: נשים, נערות, ילדות, גיל הזהב
אתר החוג: www.tofrim.com

על החוג

הסטודיו שלנו מזמין אותך להתנסות במקצוע יצירתי ומרתק – עיצוב ותפירה! אם תמיד חלמת להראות ייחודית, אם לא מצאת בחנויות את מה שאת אוהבת, אם יש לך רעיונות מדליקים ואת לא יודעת כיצד לממש אותם – הגעת למקום הנכון. הקורסים שלנו יתנו לכם כלים מעשיים הנדרשים לתפירה עצמית: טכניקות, ידע ומיומנות, איתם תוכלו להמשיך ולעבוד בתחום.

הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות עד 5 אנשים, שעות בוקר / ערב, מפגשים פעם בשבוע.

קורס תפירה למתחילים ( לפי בורדא )
בקורס זה אנו לומדים לתפור בגדי נשים / גברים לפי גיזרה מוכנה ( בורדא ). אנו נלמד מה היא גיזרה, איך אנו עובדים איתה ומתאימים אותה למידות שלנו, נלמד לעבוד בצורה יעילה על מכונת התפירה והאוברלוק, לקחת מידות ולגזור נכון את הבד, וכמובן לתפור את הדגמים הראשונים שלכם - חצאיות, שמלות, חולצות ומכנסיים.
12 מפגשים

קורס תפירה וגיזרה
אנו לומדים לתפור בגדי נשים. נלמד מה הוא בסיס של גיזרה וכיצד אנו עושים לו פיתוח לדגם שנרצה לתפור. נלמד איך מגיזרה אחת ניתן להוציא כמה דגמים שונים ע"י חיתוכים, הזזת מתפרים וכו'. נלמד לעבוד בצורה יעילה על מכונת התפירה והאוברלוק, לקחת מידות ולגזור נכון את הבד, והכי חשוב - נתפור את הדגמים הראשונים שלכם. הנושאים הנלמדים: חצאיות, חולצות, שמלות, מכנסיים, עליוניות וכו'. כל מה נתפר במסגרת הקורס הינו לביש ושימושי.
24 מפגשים

קורס תדמיתנות
בקורס תדמיתנות אנו לומדים לבנות גיזרה לבגדי נשים - איך משרטטים בסיס של גיזרה, איך עושים לו פיתוח לדגם שנרצה, ואיך מגיזרה אחת ניתן להוציא כמה דגמים שונים ע"י חיתוכים, הזזת מתפרים וכו'. הנושאים הנלמדים: חצאיות, חולצות, שמלות ומכנסיים. כל גיזרה שנלמד גם נתפור אותה ונבדוק על הגוף, תוך כדי נעבוד גם על התפירה ונלמד דגשים לעבודה נקייה ברמה גבוהה.
20 מפגשים

השתלמויות לתופרות:

קורס שמלות ערב
12 מפגשים

השתלמות תיקוני בגדים
6 מפגשים

סדנת מחוך קלאסי
3 מפגשים

מספר טלפון
046827327
 baitlemeatsev@gmail.com
טרומפלדור 1א, חיפה