רייקי 1, 2, 3 ומאסטר

בהדרכת עליזה בן יוסף יהלום

תיאור קצר

רייקי היא שיטת ריפוי הוליסטית פשוטה וקלה לימוד, כל אחד יכול ללמוד להשתמש בה, ללא קשר לגילו, מין או דת (רייקי היא שיטת ריפוי ולא דת).
כדי ללמוד רייקי לא נדרש ידע קודם או כשרון מיוחד, נדרש רק לרצות ללמוד להעביר רייקי לעצמך ו/או לאחרים.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, גיל הזהב
אתר החוג: www.reiki.org.il

על החוג

רייקי היא שיטת ריפוי הוליסטית פשוטה וקלה לימוד, כל אחד יכול ללמוד להשתמש בה, ללא קשר לגילו, מין או דת (רייקי היא שיטת ריפוי ולא דת).
כדי ללמוד רייקי לא נדרש ידע קודם או כשרון מיוחד, נדרש רק לרצות ללמוד להעביר רייקי לעצמך ו/או לאחרים, נכונות לתת לאנרגיית הרייקי לזרום דרכיך ומעט זמן לקורס קצר.

היכולת לרפא בעזרת רייקי מועברת לתלמיד בתהליך תיאום או התכווננות ( initiation or attunement) על ידי מאסטר רייקי מוסמך כמורה לרייקי.
בנוסף התלמיד מקבל הדרכה בריפוי הוליסטי בהנחת ידיים ולומד דרך חוויה והתנסות.

ההתכווננות יוצרת את המרפא ברייקי, היא מביאה להרמוניה בין האנרגיה של התלמיד לאנרגיית הרייקי על ידי ההתכווננות או תיאום של האנרגית הגוף לתדר מיוחד של התנודות של אנרגיית הרייקי, כך שהרייקי יכול לזרום בקלות בתוך וסביב הגוף האנרגטי שלו.

התכווננות הרייקי יוצרת את היכולת להכיל ולהעביר כמויות מוגדלות של אנרגיית הקי על ידי פתיחה והרחבה של קו ההרה- תעלת אנרגיה בגוף שבתוכו זורמת אנרגיית רוחנית, וניקוי חסימות. היא גם מטהרת ומאזנת את המרכזי האנרגיה או צ'אקרות.
אפשר לעביר התכווננות לתלמיד אחד וגם לקבוצה תלמידים.

על פי המסורת המקורית ברייקי ישנם שלושה שלבים או דרגות בלימוד הרייקי: רייקי 1, רייקי 2 והמאסטר , גישה זו הייתה מקובלת על שני הארגונים של הרייקי עד שנת 1983, היום יש מאסטרים שמלמדים רייקי 3 בשני שלבים: רייקי 3 – מאסטר טיפולי ורייקי 4 – מאסטר מורים.

היות שלא כל התלמידים רוצים ללמד או שעוד לא מרגישים מוכנים לשלב זה למרות שהם מטפלים מצוינים אני מלמדת בשני השלבים ומי שרוצה יכול להשלים למאסטר מורים מיד אחרי או עם הפסקה קצרה.

בכל רמה של התכווננות (רייקי 1, 2, או 3) אתה נהפך לערוץ גבוה יותר, רחב יותר של אנרגיית רייקי מרפא והרטט של הגוף האנרגטי שלך יהיה יותר עוצמתי וגבוה יותר.
מכיוון שרייקי מודרך על ידי אינטליגנציה גבוהה שמתאימה את עצמה לכל בן אדם, אז כל אחד יחווה את תיאום לרייקי קצת שונה, למרות שהתהליך הוא זהה לכולם.
יש העוברים שינוי מידי במודעות ויש העוברים חוויה לא משמעותית, דבר זה לא אומר שהתיאום לא עבד.
הרייקי יזרום יותר ככל שתשתמש בו יותר אבל זה לא אומר שאם לא תשתמש הרייקי יאבד, אחרי שקיבלת תיאום של רייקי תוכל להשתמש בו כל חייך ואף פעם לא תאבד את היכולת לתעל אותו.

מספר טלפון
0505934337
עליזה בן יוסף יהלום
תל אביב , תל אביב