שיעורי ערבית דרך האינטרנט

  • Slideshow img 556820 295009877278125 1595695552 n

תיאור קצר

לינגולרן שפות ברשת הנו אתר המציע לימוד ערבית באינטרנט. בלינגולרן עומדים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי לימוד, מקורסים לרמת מתחילים ועד לקורסים מתקדמים בהם תוכלו לשפר את מיומנויות הערבית שלכם.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות, גיל הזהב
אתר החוג: www.lingolearn.co.il

על החוג

לינגולרן שפות ברשת הנו אתר המציע לימוד ערבית באינטרנט. בלינגולרן עומדים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי לימוד, מקורסים לרמת מתחילים ועד לקורסים מתקדמים בהם תוכלו לשפר את מיומנויות הערבית שלכם. כמו-כן תוכלו לבחור בין לימוד ערבית מדוברת באינטרנט לבין לימוד ערבית ספרותית באינטרנט. לימודי הערבית בלינגולרן נערכים בליווי מורים מנוסים וחומרי לימוד מעולים, בכיתה וירטואלית מתקדמת. אנו מאמינים שאפשר ללמוד שפה באופן רציני רק עם ליווי צמוד של מורה וללא קיצורי דרך. ברגע שהחלטתם שחשוב לכם ללמוד שפה, עדיף להתחייב להליך לימוד כולל ומובנה מול מורה פרטי, במקום לבזבז כסף וזמן על תוכנות ומשאבים עם עטיפה נוצצת, או על מנוי שנתי בבית ספר יוקרתי שלא באמת תשתמשו בו. לנו יש מורים דוברי שפת אם שמחכים ללמד אתכם, ותנאי למידה חסרי תחרות.

זה הזמן לחוות לימוד ערבית שמותאם בדיוק לרמתך!

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ללימוד ערבית באינטרנט, הן בפורמט של שיעורים פרטיים והן בקבוצות קטנות, אשר בנויים באופן מקצועי ומותאמים לצרכים ולרמה שלכם ויאפשרו לכם ללמוד ערבית במהירות ובקלות. בקורסים שלנו, תרכשו אוצר מילים בערבית, תלמדו כללי דקדוק, ובעיקר יהיה לכם הרבה זמן לתרגל שיחה בערבית.

למה כדאי לעבור לימוד ערבית?

הערבית היא שפתם של כ-280 מיליון בני אדם בכל העולם, של שכנותיה של מדינת ישראל במזרח התיכון ושל 20% מאוכלוסייתה. על כן, ידיעת השפה הערבית היא נכס אמיתי בארצנו, ולראיה - מתעניינים ישראלים רבים בלימוד השפה המרתקת והשימושית הזאת.

לימודי ערבית - למה באינטרנט?

אם החלטתם ללמוד ערבית, השאלה שבוודאי התעוררה אצלכם היא "איזה קורס ערבית מתאים לי?". הניסיון מלמד שעל אף קרבתה לעברית, הערבית הינה שפה מאתגרת ללמידה, ואם ברצונכם ללמוד ערבית, תצטרכו ליווי של מורה דובר שפת אם וחומרי לימוד מובנים ואיכותיים. רק כך ניתן ללמוד ערבית ולבנות בסיס יציב של ידיעת דקדוק וכללי בניית משפטים, בנוסף ליכולת כתיבה, קריאה ושיחה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת חוויית לימוד ערבית אפקטיבית ומהנה בכיתה וירטואלית, כך שתרגישו שהמורה יושב ממש לידכם ומלווה אתכם בכל תהליך הלמידה.

לימוד ערבית בלינגולרן

מסלולי לימוד ערבית מדוברת - לאלו המעוניינים בלימוד ערבית לטובת פיתוח מיומנויות שיחה, אנו מציעים קורסים בשפה הערבית המדוברת למגוון רחב של רמות וצרכים, החל ממתחילים ללא ידע קודם ועד למתקדמים העושים שימוש עקבי בשפה במעגלים מקצועיים וחברתיים. תוכנית הלימוד מקנה לתלמידים אוצר מילים שימושי ומפתחת מיומנויות הגיה ותחביר, תוך שימוש בתעתיקים לעברית או אנגלית ומיקוד בלהג הירדני והפלסטיני.

מסלול לימוד ערבית ספרותית - אם תמיד רציתם לדעת לקרוא עיתון ערבי, להאזין לחדשות בערבית או אפילו לקרוא ספרות ערבית, תוכלו לממש משאלה זו עמנו. הקורסים שלנו לערבית ספרותית מתחילים בלימוד האותיות, וממשיכים בפיתוח יכולות קריאה וכתיבה בערבית, תוך דגש על הרחבת אוצר מילים, דקדוק, ועוד. במהלך הקורס נשתמש בחומרים כתובים מעולם העיתונות והאינטרנט, על-מנת לאפשר לכם התנסות משמעותית ופרקטית עם השפה.

כל הארץ , תל אביב