סטודיו לפילאטיס מכשירים

  • Slideshow img 05 ta 01w400ltr
  • Slideshow img 4312 tel aviv400w
  • Slideshow img 5213 tel aviv2 400w
  • Slideshow img 264426 guf benefesh 117p300

תיאור קצר

סטודיו 'גוף בנפש' הינו הסטודיו הראשון לפילאטיס מכשירים הפועל בירושלים! הוא נוסד בשנת 1999 ומאז הוא משרת נאמנה מאות מתאמנות ומתאמנים.
לכל מתאמן או מתאמנת, נבנים מערכי שיעור המותאמים אישית לצרכי כל אחד ואחת.

פרטי החוג
מתאים ל: גברים, נשים, נערים, נערות, גיל הזהב

על החוג

בכל אחד ממכוני גוף בנפש, אנו מציעים שיעורי פילאטיס מכשירים, בין אם פרטיים, חצי פרטיים (שני מתאמנים בלבד) או בקבוצות קטנות. תשומת הלב האישית והעבודה הפרטנית של המדריכות עם כל מתאמן/ת מאפשרות קצב התקדמות המותאם לצרכים וליכולות של כל לקוח/ה ובה בעת, אינן פוגעות בזרימה הטבעית של השיעור המתנהל בו זמנית באותו החלל.

אנו בונים תכנית אישית לכל לקוח/ה לפי צרכיו/ה, כאשר כל שיעור כולל עבודה מאוזנת על חלקי הגוף השונים,על כוח וגמישות וכן על גמישות מחשבתית. שיטת פילאטיס, בעינינו, היא דרך ללמוד ולהכיר את הגוף, להבין כיצד הוא פועל ולהיעזר בתובנות החדשות גם מחוץ לסטודיו. לפיכך, אנו מנסים ללמד תבניות תנועתיות שתהיינה יעילות וטובות יותר מהתבניות הקלוקלות שרכשנו במהלך החיים.
גוף בנפש, אינה רשת מכוני פילאטיס מכשירים, אלא משפחה קטנה. האווירה החמה והתומכת בכל סטודיו לפילאטיס של גוף בנפש משלימה את הרמה המקצועית הגבוהה של צוות המורות.

אנו יודעים שלפעמים הצעד הראשון הוא קשה, אך ברגע שנכנסים לעבודה, נישבים ביעילות השיטה, איכות המדריכות והקסם המיוחד של אווירת גוף בנפש, סטודיו לפילאטיס מכשירים.

מספר טלפון
02-5667576
 info@pilatesbim.com
עמק רפאים 43, ירושלים